Обмін та повернення в магазині KAF-PIPE відбувається відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів". Згідно із законодавством, ви маєте право на повернення або обмін непродовольчих товарів протягом 14 днів з дати покупки. Для цього необхідно дотриматися таких умов:

  • товар не використовувався;

  • збережено первинний зовнішній вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, упаковку і комплектацію товару;

  • необхідно надати касовий чек і документи, отримані під час купівлі, включно з документами від компанії перевізника про переказ коштів та оплату доставки;

  • у разі повернення коштів потрібно заповнити заяву про повернення.

Товар підлягає поверненню або обміну тільки в разі його надання в повному комплекті з коробкою, супровідними документами та оригіналом розрахункового документа.

Процедура повернення та обміну

Для ініціювання процесу повернення або обміну товару протягом 14 днів після покупки, будь ласка, зв'яжіться з нами за вказаним на сайті телефоном або поштою. Наш менеджер може запитати у вас відеофіксацію та опис причини повернення, яке слід надіслати через месенджери. Після отримання підтвердження від нашого магазину, товар потрібно відправити за вказаною нашими менеджерами адресою.

Повернення коштів здійснюється після перевірки стану та комплектності товару, що повертається, на ту банківську картку, з якої було здійснено покупку. Важливо, щоб продукт не мав пошкоджень захисної плівки та зберіг товарний вигляд. Термін зарахування коштів на карту залежить від регламенту вашого банку.

Заміна товару проводиться на аналогічний. За його відсутності в магазині, ми узгодимо з вами обмін на інший доступний варіант.